Flynova Pro

Kód: 1424/MOD 1424/ERV 1424/RU Zvoľte variant
€49,99 –28 %
714aYHZBSnL. AC SL1000
€49,99 –28 % €35,99
Odosielame do 24 hodín (>5 ks) Odosielame do 24 hodín (>5 ks) Odosielame do 24 hodín (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

Flynova Pro je jedným z najunikátnejších dronov, ktorý je kreatívne vyrobený pre akékoľvek miesto a pre kohokoľvek! Môže lietať kamkoľvek, je skvelým darčekom a je absolútnym liekom na nudu!

Detailné informácie

Podrobný popis

FlyNova Pro je ohromujúci lietajúci spinner, ktorý dokáže neuveriteľné akrobatické kúsky. Je ľahké zvládnuť to počas niekoľkých minút a hrať sa naplno sám alebo s priateľmi.

FLYNOVA-Pro, doslova navrhnutý ako lopta, je známy ako prvý Dronov lopta navrhnutý s antikolíznym senzorom a dosahuje najbezpečnejšie úrovne hry!

FLYNOVA PRO je testovaná lietajúci hračka, ktorú môže ovládať i dieťa. Drone s guľovým dizajnom a ochranným puzdrom môžete úplne bezpečné uchopiť rukami. Použitý ekologický a netoxický materiál je prekvapivo mäkký a ľahký, s dobrou odolnosťou proti pádu. Keď narazí na prekážku, spomalí a zastaví sa prirodzene.

Rýchle nabitie 25 minút stačí na to, aby váš FLYNOVA PRO mal celých 30 minút čistého letového času. Umožňuje vám lietať dlhšie, ísť ďalej a udržiavať dobré časy. Dodaný nabíjací kábel USB možno pripojiť k napájacej banke, notebooku, telefónnemu adaptéru, nabíjačke do auta atď.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz