Flynova Magic Controller

Kód: 1403
€10,99 –27 %
product image 1770963042 1000x
€10,99 –27 % €7,99
Odosielame do 24 hodín (>5 ks)

Magic Controller je doplnok k Flynova - umožňuje vytvárať ďalšie skvelé triky

Detailné informácie

Podrobný popis

Magic Controller je jedinečný doplnok k FLYNOVA. Úplne nový ovládač kúzelnej paličky pridáva úplne novú vrstvu možností a umožňuje vám pridať hodiny zábavy, naučiť sa nové triky a vyskúšať si nové spôsoby.

 

Ovládač kúzelnej paličky je bezstarostný spôsob, ako vás, vašu rodinu a priateľov zabaviť na hodiny. FLYNOVA PRO s Magickou ceruzkou vám zaistí pozornosť večierka, precvičíte si svoje triky v noci, kedy vaše FLYNOVA PRO dokáže rozsvietiť tmu troma rôznymi farebnými svetlami.

 

Získajte väčšiu presnosť a vkus pre svoje staré triky pomocou kúzelného ovládača ako odpaľovacieho panelu. Alebo rozbaľte celý zoznam nových pohybov. Pošlite svoj FLYNOVA PRE let do nebies – až 49 stôp – a potom ho naviňte späť pre úlovok pomocou magnetického priťahovacieho systému ovládača.

 

Vďaka infračervenému senzoru a magnetu vám odomknete novú úroveň trikov a hodiny viac zábavy. Jednoduché ovládanie, všetko jednoduchým stlačením tlačidla.

 

Či už hľadáte veci na párty alebo úžasný darček, táto svietiaca palička bude mať viacfarebné rotujúce LED efekty, ktoré oslnia a potešia. Každá palička je vyrobená z vysoko kvalitných, netoxických a ekologických materiálov.(Poznámka: Tento magický ovládač je nutné používať v spojení s lietajúcou loptou flynova pre. V balení nie je batéria, je potrebné si pripraviť AA batérie sám)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz