Bezdrôtové slúchadlá i9S-TWS

Kód: 1319
€39,99 –10 %
Gaoye 2 Wireless Earbuds I9S TWS Dual Bluetooth Wireless with Charge CaseNoise Cancelling Sports Stereo Earphone
€39,99 –10 % €35,99
Odosielame do 24 hodín (2 ks)

Štýlová bezdrôtová slúchadlá i9S-TWS

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre a špecifikácie

Model: i9S

Verzia: 5.0

Kapacita batérie: 3.7 V / 60mAh

Doba nabíjania: 20 min

 

  • Samostatný ľavý a pravý kanál
  • Zvuk HIFI,
  • Slúchadlá sú vybavené technológiou Bluetooth a majú vstavaný mikrofón po ruke v aute alebo na šport
  • Bezdrôtové slúchadlá sú kompatibilné so všetkými zariadeniami Bluetooth, ako sú smartphony, tablety, televízia, ai ...

 

Bezdrôtové slúchadlá sú super ľahká a ich konštrukcia stabilizátora zodpovedá geometriu uší, aby bola zaistená bezpečnosť, takže sú bluetooth slúchadlá pohodlná pre každé ucho. Protipotový materiál náhlavnej súpravy Bluetooth udržuje bezdrôtové slúchadlá v ušiach plne funkčný, ponúka ochranu proti potu pri behu, jazde na bicykli, tréningu, behanie, chôdzi alebo pri práci. Headset je čip dotykového panelu ktoré možno spárovať priamo so zariadením Bluetooth, keď vyberiete náhlavnú súpravu. Ak je to iOS, možno ho spárovať priamo. Kombinácia slúchadiel a nabíjanie, jednoduché prenášanie, nabíjanie USB. Mini veľkosť pre ľahkú prepravu. Ultraľahké duálny slúchadlá sú ergonomicky navrhnuté tak, aby poskytovala dlhodobé pohodlie.

Zapnutie: dlho stlačte tlačidlo dvoch slúchadiel a počkáte 3-5 sekúnd. Keď bliká alternatíva červeného a modrého svetla, slúchadlá sa úspešne zapnú.

Vypnutie: Dlhým stlačením podržíte obe tlačidlá, kým sa nerosvítí červená kontrolka, potom sa slúchadlá Bluetooth prepnú do režimu vypnutia. Automaticky sa vypne, keď sú slúchadlá od vášho zariadenia Bluetooth dlhšie ako 5 minút. Netreba sa obávať rýchleho odberu energie.

 

Balenie obsahuje:

Slúchadlá

nabíjací kábel

puzdro

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz